Decydując się na tą usługę gwarantujesz sobie totalny porządek w szafie, który pozwoli Ci na podejmowanie szybszych decyzji co do ubioru. Na początku dokonam analizy kolorystycznej oraz typu sylwetki. Następnie przejrzę Twoją szafę pod kątem kolorów i fasonów oraz stworzę gotowe zestawy na każdą okazję. Spróbujemy razem określić Twój styl. Przygotuję również listę ubrań, których w Twojej szafie brakuje, tworząc tym samym listę zakupów. Otrzymasz też przewodnik po najlepszych dla Ciebie kolorach i fasonach.

cena: 400 zł / czas trwania: do 5 godzin

Przegląd szafy

To usługa w trakcie, której dokonam analizy kolorystycznej oraz typu sylwetki. Następnie przejrzę Twoją szafę pod kątem kolorów i fasonów oraz stworzę z tego co masz trzy gotowe zestawy na wybraną okazję. Poza zestawami otrzymasz ode mnie przewodnik z informacją o najlepszych dla Ciebie kolorach oraz fasonach ubrań.
cena: 200 zł / czas trwania: do 2 godzin

Konsultacja stylistyczna - przegląd szafy

Jako młoda mama i osobista stylistka wiem, jak ważne jest by zachować balans pomiędzy wygodą i modą.

"Biegam po sklepach" i robię porządki w szafach, żeby ubraniem wydobyć piękno. Jednocześnie wiem jak ważna jest wygoda, kiedy spędza się czas z dzieckiem albo karmi piersią. Dlatego dobieram ubrania do stylu życia. Wiem też, że nie zawsze mama ma możliwość albo chęć zostawić z kimś swoją pociechę, w związku z tym wszystkie usługi mogę wykonać w towarzystwie dzieci. W trakcie zakupów można ze mną porozmawiać o matczynych troskach albo, wręcz przeciwnie, zmienić temat, żeby na chwilę się "zresetować". Jestem otwarta na Twoje potrzeby.

To będzie dobrze wykorzystany czas!

"Ubieram z pasji do kobiecego piękna i męskiej klasy."

Natalia Łuczak

Twoja osobista stylistka

 

 

 

 

 

Po przeprowadzeniu analizy kolorystycznej i typu sylwetki oraz wywiadu na temat Twoich aktywności, preferencji i potrzeb wyruszymy razem do wybranych sklepów. Wybiorę zestawy ubrań dopasowane do Ciebie. Poza udanymi zakupami zostawię Cię z przewodnikiem z informacjami o najlepszych dla Ciebie kolorach oraz fasonach ubrań. 

cena: 400 zł / czas trwania: do 5 godzin

Zakupy ze stylistką

Być może nie chcesz od razu inwestować w pełną usługę, lub wolisz ją rozłożyć w czasie. Możemy zacząć od analizy kolorystycznej i sylwetki, a następnie udać się na spacer po sklepach i zrobić przegląd ubrań, które są odpowiednie do Twojej urody oraz mogłyby Ci się przydać pod kątem Twojej codziennej aktywności. Ta usługa pomoże Ci się zorientować w tym co do Ciebie pasuje i gdzie kupować. Zrobimy zdjęcia 3 przykładowych zestawów na wybraną okazję. Dostaniesz również przewodnik z informacją o najlepszych dla Ciebie kolorach oraz fasonach ubrań.

cena: 200 zł / czas trwania: do 2 godzin

Konsultacja stylistyczna - zakupy ze stylistką

Prześlę Ci zestaw linków do konkretnych pozycji w sklepie online, dopasowanych do Twoich potrzeb np. impreza, konferencja, ubrania na codzień. Jeśli jeszcze się nie znamy to należy wziąć pod uwagę dodatkowy czas na rozmowę wprowadzającą, dzięki której będę mogła poznać Ciebie oraz Twój typ urody.

cena: 200 zł czas trwania: do 2 godzin

Zakupy online

Uwagi:

 

Koszt każdej kolejnej godziny to 100 zł, a w przypadku zakupów online 80 zł. Oferta dotyczy realizacji usług na terenie Warszawy. Istnieje możliwość wykonania usługi poza Warszawą, ale wymaga to przygotowania odrębnej wyceny. 

Dla kogo?

Przede wszystkim dla mam, ale nie tylko! Moi klienci to również mężczyźni i kobiety w różnym przedziale wiekowym.

Zapytaj o:

Aktualne rabaty oraz bony podarunkowe. Wypełnij formularz kontaktowy.

Inne usługi:

Sesje zdjęciowe, eventy i usługi dla firm, wieczory panieńskie, metamorfozy, wystąpienia publiczne.

OFERTA