Decydując się na tą usługę gwarantujesz sobie totalny porządek w szafie, który pozwoli Ci na podejmowanie szybszych decyzji co do ubioru. Na początku dokonam analizy kolorystycznej oraz typu sylwetki. Następnie przejrzę Twoją szafę pod kątem kolorów i fasonów i stworzę gotowe zestawy na każdą okazję. Spróbujemy razem określić Twój styl. Przygotuję również listę ubrań, których w Twojej szafie brakuje, tworząc tym samym listę zakupów. Otrzymasz też przewodnik po najlepszych dla Ciebie kolorach i fasonach.
cena: 400 zł czas trwania: do 5 godzin

Przegląd szafy

To usługa w trakcie, której dokonam analizy kolorystycznej oraz typu sylwetki. Następnie przejrzę Twoją szafę pod kątem kolorów i fasonów i stworzę z tego co masz trzy gotowe zestawy na wybraną okazję. Poza zestawami otrzymasz ode mnie przewodnik z informacją o najlepszych dla Ciebie kolorach oraz fasonach ubrań.
cena: 200 zł czas trwania: do 2 godzin

Konsultacja stylistyczna - przegląd szafy

Wybierz odpowiednią usługę dla siebie:

Wstajesz rano i nie wiesz co na siebie włożyć? Z jednej strony chciałabyś wyglądać ładnie, kobieco, być może stylowo, seksownie czy elegancko. Z drugiej, wiesz, że czeka Cię cały dzień z dzieckiem lub akurat tego dnia, zaraz po pracy odbierasz malucha ze żłobka i udajecie się do znajomych. Jakby tego było mało, karmisz piersią i nie chcesz się chować po pokojach i (oby nie!) toaletach. Innymi słowy: nie wiesz jak się ubrać, żeby było Ci wygodnie w kontakcie z dzieckiem, ale żebyś nie musiała znów wskakiwać w dres lub jeansy i koszulkę z dekoltem ułatwiającym karmienie?
 

Chętnie Ci pomogę :)

Twoja szafa ma być prosta w obsłudze, bo przecież nie masz czasu na przymierzanie i zastanawianie się jak dawniej. Gotowe zestawy powinny podkreślać Twoje walory i kobiecość, a jednocześnie pozwalać na swobodny kontakt z dzieckiem.
 

Zróbmy razem przegląd Twojej szafy!

Przegląd szafy dla mam!*

 

 

 

Hej Mamo!

Miło Cię widzieć!