Pobierz

Spreaker

iTunes

Stitcher

Spotify

Podcastu Hej Mamy posłuchasz też na:

Miłego słuchania!

Zapraszam do rozmowy, w której znajdziesz wiele inspiracji 

Anna Kasprzycka (https://www.facebook.com/pg/rodzinawrelacji/posts/?ref=page_internal) jest certyfikowanym trenerem międzynarodowego stowarzyszenia Family Lab Association zajmującego się wspieraniem rodziców w budowaniu dobrych relacji z dziećmi, wychowaniu w atmosferze
wzajemnego szacunku, poszanowania integralności dzieci oraz odpowiedzialności. Ania jest mamą trojaczków i prowadzi pracownię Rodzina w Relacji.
 
Z Anią rozmawiałyśmy o Jesperze Juulu i jego dorobku oraz podejściu, którym jestem zafascynowana. Z naszej rozmowy dowiecie się też czym jest Family Lab, czego możecie się nauczyć podczas warsztatów, które są organizowane przez trenerów oraz jak zostać trenerem. Poruszyłyśmy również temat autentyczności w relacjach z dziećmi. Wątek ten nie dawał mi spokoju i postanowiłam go skomentować na końcu odcinka. Ania odniosła się do mojego komentarza i doszłyśmy do wniosku, że ten temat warto rozwinąć w osobnym podcaście, co mam nadzieję już niebawem uczynimy. Dowiecie się również o październikowej konferencji Relacja w edukacji, na którą w imieniu Ani serdecznie Was zapraszam.
 
04 września 2019

#32 Inspiracje rodzicielskie:
Rozmowa z Anną kasprzycką